barbara-bufkin-photo credit Duck Creek Technologies
barbara-bufkin-photo credit Duck Creek Technologies
diane-fanelli photo credit Duck Creek Technologies
diane-fanelli photo credit Duck Creek Technologies
LOGO
LOGO
הודעה לעיתונות

Duck Creek Technologies ממנה את ברברה בופקין ודיאן פאנלי לדירקטוריון

Duck Creek Technologies ממנה את ברברה בופקין ודיאן פאנלי לדירקטוריון

מנהלות מוכשרות מביאות עשרות שנים של מומחיות בתחום הביטוח והטכנולוגיה לתפקידי דירקטוריון חדשים

בוסטון, 11 בדצמבר 2023 (GLOBE NEWSWIRE):

Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, הודיעה על מינוי ברברה בופקין (Barbara Bufkin ) ודיאן פאנלי (Diane Fanelli) לדירקטוריון החברה. בופקין מצטרפת למועצת המנהלים של Duck Creek עם רקע נרחב בביטוח גלובלי, כולל ביטוח משנה, הפצה, חיתום וטכנולוגיה, כשהיא מייעצת לחברות בהקמה וטיפוח של שותפויות אסטרטגיות. פאנלי היא מובילת תפעול ממוקדת לקוחות ברמה הגלובלית הידועה במומחיות שלה בהובלת צוותי תוכנה ארגוניים גלובליים וצמיחת החברה.

"ברברה ודיאן הן כל אחת מומחיות מוכשרת ומוכרת בתחומה, והן יוסיפו ערך מדהים כדי להנחות את המשימה ארוכת הטווח והאסטרטגיה העסקית של Duck Creek ", אמר מייק ג'קובסקי (Mike Jackowski), מנכ"ל Duck Creek Technologies. "תחומי המומחיות של ברברה ודיאן משלימים מאוד ומתאימים באופן מושלם לשיפור יוזמות הצלחת הלקוחות שלנו, לקידום האקוסיסטם של השותפים שלנו לטובת לקוחות המבטחים שלנו והמבוטחים שלהם, ולאפשר את שאיפות הצמיחה הגלובלית שלנו. זה כבוד לקבל את הכישרונות שלהם בדירקטוריון שלנו".

בופקין נחשבה למנהיגה בכירה בשורות המנהלים המובילים בארגונים עם ניסיון רב בתעשיית הביטוח וביטוח המשנה, עם תפקידים הכוללים אחריות תפעולית ואסטרטגית, פיתוח עסקי ופיתוח מוצר, חיתום, תביעות, ניהול סיכונים ומשילות תאגידית. לאחרונה היא שימשה כיועצת בכירה של Amwins והייתה חברה מייסדת במועצה למגוון והכלה של Amwins Group. בופקין שימשה בנוסף בתפקידי הנהלה בכירה ב-Argo Group, Assurant, Hamilton USA, Guy Carpenter, Sedgewick Payne (שנרכשה בידי Guy Carpenter), ו-Swiss Re. בופקין דוגלת בערך של תעשיית הביטוח כקריירה מועדפת בתפקידה במועצת הנאמנים של Gamma Iota Sigma (GIS) והיא נשיאה לשעבר ויו"ר ועדת הממשל שהוקמה במהלך כהונתה. זכתה ב-2012 בפרס אשת השנה של איגוד הביטוח המקצועי לנשים (APIW) ונכנסה להיכל התהילה של ארגון עסקי הביטוח האמריקאי ב-2019. עבודתה הפילנתרופית כוללת את מועצת ההכלה, המגוון, השוויון והנגישות (IDEA) של קרן הצדקה של תעשיית הביטוח (IICF).

פאנלי משמשת כיום כמנהלת תפעול ראשית ב-iCIMS, שם היא מובילה את השירותים המקצועיים של החברה, את תחום הצלחת הלקוחות עטור הפרסים, את התמיכה הטכנית, תפעול הכנסות, אפשור יציאה לשוק של מוצרים וכן מובילה צוותי הדרכת לקוחות. ב-2019 זכתה פאנלי בפרס Channel Chief של CRN ובפרס Women of the Channel של CRN ב-2018 ו-2017 עבור הצלחתה בהנעת חדשנות, צמיחה והכנסות באמצעות שותפי ערוץ ולקוחות. הניסיון הקודם שלה בניהול ניהול תוכנה ארגונית גלובלית כולל תפקידי מנהלת תפעול ראשית ב-Citrix וב-SAP. היא שימשה בעבר כתומכת בכירה של תוכניות גיוון והכלה, כולל יוזמת Veterans to Work ב-SAP. היא תומכת פעילה ביוזמות STEM לעורר השראה בנוער של ימינו להתמקד בקריירות הדיגיטליות של המחר.

תפקידיהן של בופקין ופאנלי הגיעו באמצעות תוכנית הדירקטוריון החיצוני שהופעלה על ידי Vista Equity Partners, חברת השקעות גלובלית המתמקדת בתוכנה ארגונית, נתונים ועסקים מבוססי טכנולוגיה ומשקיעה מרכזית ב-Duck Creek. תוכנית מועצת המנהלים, שהושקה בשנת 2017, ממנפת את המערכת האקולוגית של Vista ומשאבים נוספים כדי לזהות, להכשיר ולמנות מועמדים מתאימים לדירקטוריון עבור חברות הפורטפוליו שלה. התוכנית פועלת ליצירת צינור מגוון של מועמדים מתאימים לדירקטוריון באמצעות תוכניות ושותפויות המקדמות גיוון עבור כל הדירקטוריונים ומניעות השפעה על העולם התאגידי בכללותו.

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies היא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף

Carley Bunch
[email protected]
Drake Manning
[email protected]

תמונות יח"צ הנלוות להודעה זו זמינות בכתובות

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c91b7515-576d-4ff6-9c4b-e66a7b01bd9a

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d472257b-c63f-491f-b566-7786e54b60e4

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.