הודעה לעיתונות

אדם שאול חובר לרוברט בן שושן להשקת חברת ניהול הדוגמניות והכישרונות הישראלית המובילה 'רוברטו' בלוס אנג'לס

אדם שאול חובר לרוברט בן שושן להשקת חברת ניהול הדוגמניות והכישרונות הישראלית המובילה 'רוברטו' בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס, קליפורניה, 21 בפברואר 2024, / ACCESSWIRE :

רוברטו, (Roberto) בשיתוף פעולה עם היזם אדם שאול ממערב הוליווד, מודיע בגאווה על פתיחת הסניף בלוס אנג'לס. התרחבות זו מסמלת קפיצת מדרגה משמעותית עבור הסוכנות הנודעת, המביאה את מומחיותה חסרת התקדים בגילוי כישרונות וניהול מודלים מישראל ללב תעשיית הבידור בארצות הברית.

מאז הקמתו בשנת 1995, רוברטו הוביל בעקביות את הדרך בגילוי כישרונות, והפך אנשים לא ידועים לסנסציות עולמיות. רוברט בן שושן, המייסד, עם עינו החדה לכישרון, טיפח כוכבים מאלמוניות מוחלטת לתהילה בינלאומית, ביניהם מורן אטיאס, דוגמנית בינלאומית שהפכה לשחקנית טלוויזיה פופולרית באיטליה, אירופה, ישראל וארצות הברית.

אדם שאול, יזם בולט בעל ניסיון רב בהרחבת עסקים, מביא מומחיות שלא תסולא בפז לשותפות. הרקורד המוכח שלו של הצלחה ומציב את רוברטו חזק בשוק התחרותי בלוס אנג'לס. מנהיגותו וחריפותו האסטרטגית של אדם שאול ימלאו תפקיד מרכזי בקידום קריירות הכישרונות המיוצגות על ידי רוברטו.

רוברטו שואף לשפר את הקריירה של סגל הכישרונות הנוכחי שלו תוך חיפוש פעיל אחר הכישרונות העולים הטובים ביותר ברחבי ארצות הברית. התרחבות זו עולה בקנה אחד עם מחויבותה של הסוכנות לטפח כישרונות ולספק להם את המשאבים וההזדמנויות הדרושים כדי לשגשג בתעשיית הבידור.

בין הכישרונות הסופרסטארים שרוברטו מנהל כיום ניתן למצוא את נועה קירל, זוכת חמש פעמים בטקס פרסי המוזיקה של MTV אירופה למופע הישראלי הטוב ביותר ומשתתפת באירוויזיון; רוסלנה רודינה, דוגמנית מבוקשת הידועה בנוכחותה שובת הלב על המסלול ומחוצה לו; וקארין עליה, מיס ישראל 2016, שממשיכה להכות גלים בתעשיות האופנה והבידור.

השקת רוברטו בלוס אנג'לס מסמנת פרק חדש בהיסטוריה המפוארת של הסוכנות, ומבססת את מעמדה כמובילה בינלאומית בייצוג כישרונות וניהול מודלים.

עם ההכוונה האסטרטגית של אדם שאול והעין חסרת התקדים של רוברט בן שושן לכישרונות, רוברטו עומד להגדיר מחדש את נוף הבידור בלוס אנג'לס ומחוצה לה.

למידע נוסף, אנא בקרו באתר Roberto.

אודות רוברטו:

הסוכנות של רוברטו היא מובילה ישראלית בגילוי כישרונות וניהול מודלים, מאז 1995, היא יצרה כוכבים מאנונימיות מוחלטת להצלחה עולמית. לסוכנות של רוברטו יש מספר מחלקות והתמחויות כולל דוגמנות, מוזיקה, כישרון והפקות טלוויזיה. משרדינו הראשיים ממוקמים בישראל, כמו גם במיאמי ובלוס אנג'לס. הסוכנות, שהוקמה על ידי רוברטו בן שושן, שהוביל את הסוכנות להצלחה ולהישגים בינלאומיים גדולים, הוכיחה את יכולתה להפוך אנשים ממדינה של אנונימיות לסנסציה בינלאומית לאורך השנים.

למידע נוסף

Media Inquiries
Email: [email protected]

עקבו אחרי אדם שאול ורוברטו ברשתות החברתיות:

  • Adam Shaul
  • Roberto
  • LinkedIn

מקור: סוכנות רוברטו / Roberto Agency

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.