הודעה לעיתונות

IRONSCALES מחזקת את ההנהלה הבכירה עם מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו"פ הראשי והמנהל הכללי בישראל

IRONSCALES מחזקת את ההנהלה הבכירה עם מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו"פ הראשי והמנהל הכללי בישראל

מינויו של מזור לתפקיד החדש מבשר על עידן חדש של חדשנות עבור החברה המובילה בתחום אבטחת הדואר האלקטרוני הארגוני באמצעות בינה מלאכותית

אטלנטה, 22 בפברואר 2024, (BUSINESS WIRE):

IRONSCALES, הפלטפורמה המובילה בהגנה על דואר אלקטרוני ארגוני בענן, המגנה על יותר מ-13,000 ארגונים גלובליים, הודיעה על מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו"פ הראשי הראשון והמנהל הכללי בישראל. צירופו של גיל לצוות הניהול הבכיר מדגיש את מחויבותה של IRONSCALES לצמיחה ולחדשנות בתעשיית אבטחת הסייבר.

כמנהל הסניף של החברה בישראל, הנמצא בתל אביב, גיל מזור ישמש כמנהל אזורי של צוות של עובדים מוכשרים הכוללים מפתחים, מהנדסי למידת מכונה, מנהלי מוצר, נציגי הצלחת לקוח ואנשי מקצוע נוספים - תוך טיפוח תרבות של שיתוף פעולה וחדשנות בליבו של אחד ממרכזי הטכנולוגיה המובילים בעולם. במסגרת תפקידו החדש ימלא מזור תפקיד מרכזי בהנעת החדשנות במוצרים חדשים, מצוינות הנדסית והבטחת אספקתם של פתרונות אבטחת דוא"ל ברמה עולמית לשוק. הניהול שלו יקדם את החברה בתקופה בה היא מרחיבה את נוכחותה הגלובלית ומאפשרת לארגונים ברחבי העולם להתגונן מפני איומי הפישינג המתפתחים.

מזור מביא עמו לתפקידו ב-IRONSCALES 25 שנות ניסיון בפיתוח מוצר ומומחיות בניהול גלובלי ולמעלה מעשור של ניסיון ניהולי בכיר - הכולל כהונות מוצלחות כסגן נשיא בכיר ב-Cybereason וסגן נשיא בכיר ב-Cellebrite.

לכל אורך הקריירה שלו סיפק מזור מוצרים ופתרונות ארגוניים ברמה גבוהה, אשר זיכו אותו בהכרה כמוביל בתחומו. הניהול שלו סייע בהנעת שינויים ארגוניים ותרבותיים מוצלחים, כולל אימוץ מתודולוגיות גמישות ופרקטיקות של אינטגרציה מתמדת/שיפור מתמיד (CI/CD). הרקורד המוכח שלו בביצוע פתרונות ארגוניים חדשניים וקידום מצוינות ארגונית תואמת באופן מושלם את משימתה של IRONSCALES לספק פתרונות אבטחת מידע פורצי דרך לבסיס הלקוחות שלה.

"אני נרגש מאד להצטרף לצוות המוכשר של IRONSCALES ומצפה לתרום להצלחתה המתמשכת של החברה בשנים הבאות", אמר גיל מזור. "אני מאמין במשימתה של IRONSCALES להגן על ארגונים מפני איומי פישינג מתקדמים, ואני שמח להוביל את הסניף הישראלי ואת פעילות פיתוח המוצר שלנו ככל שאנו מחדשים ומספקים פתרונות ברמה עולמית ללקוחותינו".

"אנו מקדמים בברכה את גיל מזור לצוות של IRONSCALES", אמר אייל בנישתי, מנכ"ל החברה. "המינוי שלו משקף את המחויבות שלנו לחיזוק צוות ההנהלה הבכירה שלנו ולקידום צמיחה והצלחה ברחבי שוק אבטחת הסייבר. למומחיות של גיל יהיה ערך שלא יסולא בפז בעת שאנו ממשיכים לחדש בקצב מהיר, להרחיב את היצע המוצרים שלנו ולספק פתרונות מובילים בתעשייה לארגונים ולספקי שירותים מנוהלים".

משאבים נוספים

למדו כיצד להפחית את איומי הפישינג המתאפשרים באמצעות טכנולוגיות של בינה מלאכותית כגון ChatGPT, דיפ פייק, סמישינג ופישינג של קודי QR (quishing) באמצעות הפלטפורמה הייחודית של IRONSCALES לאבטחת דוא"ל באמצעות תובנות אנושיות (HI) ובינה מלאכותית (AI).

בצעו בדיקת בריאות מיידית לדואר האלקטרוני שלכם כדי לראות איומים קיימים בסביבת הדוא"ל שלכם עם Scanback Day-90 של IRONSCALES.
*קבלו גישה לבדיקת הדמיה והדרכה חינמית של פישינג עם ™Starter של IRONSCALES.
*עקבו אחר IRONSCALES ב-Twitter, LinkedIn ו-Facebook.

אודות IRONSCALES

IRONSCALES היא הפלטפורמה המובילה לאבטחת דואר אלקטרוני בענן עבור ארגונים המשתמשים בבינה מלאכותית (AI) ובתובנות אנושיות (HI) על מנת לבלום מתקפות פישינג מתקדמות העוקפות פתרונות אבטחה מסורתיים. פלטפורמת הלמידה העצמית עטורת הפרסים מזהה ומתקנת ללא הרף איומים מתקדמים כגון סיכון של דואר אלקטרוני עסקי (BEC), השתלטות על חשבון (ATO), התחזות ל-VIP ועוד. כפלטפורמת אבטחת הדוא"ל הפשוטה העוצמתית ביותר, IRONSCALES עוזרת לארגונים להפחית את הסיכון, להגביר את היעילות של צוות האבטחה וליצור תרבות של מודעות לאבטחת סייבר. המטה של IRONSCALES נמצא באטלנטה, ג'ורג'יה והיא גאה לשרת למעלה מ-13,000 לקוחות בכל העולם. למידע נוסף היכנסו ל-http://www.ironscales.com או ל-IRONSCALESֲ@.

איש קשר
דאג דה אורצ'יס
סקרץ' מדיה + שיווק עבור IRONSCALES
[email protected]

מקור: IRONSCALES

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.