הודעה לעיתונות

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום

ירושלים, 28 בפברואר 2024,BUSINESS WIRE) ):

חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

Mobileye תשדר באינטרנט את "הצ'אט ליד האח" של החברה, שיתקיים מהשעה 8:00 ועד 8:40 בבוקר PT. אנא לחצו כאן כדי להירשם ולקבל גישה לאירוע. שידור חוזר יהיה גם זמין למשך 90 יום על ידי לחיצה על הקישור.

למידע נוסף על המצגות הקרובות והקודמות של ועידת המשקיעים של Mobileye, כולל שידורים חוזרים של צ'אטים fireside אחרים זמינים לציבור שאירעו בשלושת החודשים האחרונים, אנא בקרו בקטגוריית "אירועים ומצגות" באתר קשרי המשקיעים (IR) של Mobileye בכתובת ir.mobileye.com.

שימו לב שההשתתפות באירוע ותאריכים ספציפיים כפופים לשינויים. אירועים נוספים יפורסמו בבוא העת. למידע העדכני ביותר, בקרו באתר IR.

אודות Mobileye Global Inc

Mobileye (נאסד"ק: MBLY) מובילה את מהפכת הניידות עם טכנולוגיות הנהיגה האוטונומית והסיוע לנהג שלה באמצעות מינוף המומחיות שלה, הידועה בכל העולם, בתחום הראייה הממוחשבת, הבינה המלאכותית, המיפוי וניתוח הנתונים. מאז היווסדה בשנת 1999, Mobileye היא החלוצה בטכנולוגיות פורצות דרך כגון מיפוי באמצעות מיקור המונים ™REM, חישת ™True Redundancy ו-Responsibility Sensitive Safety (RSS). טכנולוגיות אלה מניעות את תחומי מערכות העזר המתקדמות לנהג (ADAS) והרכב האוטונומי (AV) לעבר העתיד של הניידות - הן מאפשרות פיתוח של כלי רכב הנוסעים מעצמם ופתרונות ניידות, מפעילות את מערכות העזר לנהג המובילות בתעשייה ומספקות מודיעין רב ערך לצורך מיטוב תשתית הניידות. עד כה יוצרו למעלה מ-170 מיליון כלי רכב בעולם עם טכנולוגיה מובנית של Mobileye. ב-2022 נרשמה Mobileye כחברה עצמאית בנפרד מאינטל (נסדא"ק: INTC), השומרת בידיה את הבעלות על רוב מניותיה. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.mobileye.com

"Mobileye", הלוגו של Mobileye ושמות המוצרים של Mobileye הם סימנים מסחריים רשומים של Mobileye Global. כל שאר הסימנים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אנשי קשר
דן גלבס
קשרי משקיעים
[email protected]
ג'סטין הייד
קשרי מדיה
[email protected]

מקור: Mobileye Global Inc

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.