הודעה לעיתונות

O’Reilly הוכרזה כמתמודדת עיקרית ב-™2024Fosway 9-Grid בזכות התוכן המוביל וקידום הלקוחות המוכח שלה

O’Reilly הוכרזה כמתמודדת עיקרית ב-™2024Fosway 9-Grid בזכות התוכן המוביל וקידום הלקוחות המוכח שלה

בוסטון, 27 במרץ 2024, (BUSINESS WIRE):

O’Reilly, המקור העיקרי ללמידה מבוססת תבונות בנושאי טכנולוגיה ועסקים, הכריזה היום כי דורגה כמתמודדת עיקרית בתחום הלמידה הדיגיטלית במסגרת מודל ™Fosway 9-Grid היוקרתי.

O’Reilly הוכרזה כמתמודדת עיקרית בתחום הלמידה הדיגיטלית במסגרת ניתוח הפתרונות והספקים המאומת העצמאי של Fosway. הפלטפורמה הדיגיטלית וחוויות הלמידה של O’Reilly נבחרו עבור קטגוריה זו הודות לתוכן הטכני האיכותי האמין המסופק למשתמשי קצה, כולל קורסים ואירועים אינטראקטיביים חיים בהנחיית מומחים.

Fosway התחשבה גם ברקורד המוכח של O’Reilly בתחום קידום הלקוחות, כולל שירותי התמיכה שלה, הזוכים לדירוג גבוה, והפתרונות המותאמים שלה הזוכים לאמונם של 3.2 מיליון לקוחות - אשר יותר מחצי מיליון מהם משתמשים בפתרון כדי לפתור במהירות בעיות מספר פעמים בשבוע וחוסכים בממוצע 1.2 שעות בשבוע עבור 65% ממשתמשי הקצה.
"בנוף הדיגיטלי המורכב והמתפתח ללא הרף של ימינו, מעולם לא היה חשוב יותר לחברות לצייד את עובדיהן בחוויות הלמידה הדיגיטליות להן הם זקוקים לצורך פיתוח הקריירה, שדרוג מיומנות קריטי למשימה ופתרון בעיות", אמרה לאורה בולדווין, הנשיאה של O’Reilly. "אנו שמחים מאד ש-Fosway הכירה בכך שלקוחותיה של O’Reilly ממשיכים לרתום את תוכן ההדרכה האיכותי שלנו על מנת להנחות את הצוותים שלהם בעבודה עם הכלים והטכנולוגיות היוצרים השפעה עסקית אמיתית".

"בשוק שבו מתקיימת תחרות צמודה על כישרונות מושם דגש רב על היכולת לשדרג מיומנויות וליצור מיומנויות צולבות בקרב העובדים הקיימים", אמר דייויד וילסון, המנכ"ל והמייסד של Fosway Group. "כשירות טכנולוגית נמצאת ממש בראש הרשימה של המיומנויות הרצויות, ו-O’Reilly מאפשרת זאת באמצעות תמהיל מותאם של תוכן מקורי ומלוקט; ברכותינו על הדירוג שלה כמאתגרת עיקרית ב-™9-Grid השנה".

למידע נוסף על האופן שבו O’Reilly יכולה לעזור לארגון שלכם, היכנסו ל-www.oreilly.com.

אודות ™Fosway 9-Grid

קבוצת Fosway היא האנליסטית המובילה בתחום משאבי האנוש באירופה. ™Fosway 9-Grid מספקת אומדן ייחודי של האפשרויות העיקריות לאספקת למידה וכישרונות העומדים לרשותם של ארגונים באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה. הניתוח מבוסס על המחקר העצמאי הנרחב והתובנות שלנו מרשת המחקר הארגונית של Fosway, הכוללת 250 ארגונים, ביניהם BP, HSBC, PwC, RBS, Sanofi, Shell ו-Vodafone.

למידע נוסף על המחקר והשירותים של Fosway Group, היכנסו לאתר האינטרנט של Fosway בכתובת www.fosway.com.

אודות O’Reilly

מזה למעלה מ-45 שנים מספקת O’Reilly הדרכה, ידע ותובנות בתחומי הטכנולוגיה והעסקים על מנת לעזור לחברות להצליח. רשת המומחים והמחדשים הייחודית שלנו חולקת את הידע והמומחיות שלה באמצעות פלטפורמת ההדרכה והלמידה של חברתנו, המסופקת בצורה של תוכנה כשירות (SaaS). O’Reilly מספקת פתרונות למידה נושאיים ביותר ומקיפים בתחומי העסקים והטכנולוגיה למיליוני משתמשים באמצעות ערוצים ארגוניים, צרכניים ואוניברסיטאיים. למידע נוסף, היכנסו ל-www.oreilly.com.

אנשי קשר
אלי וולף
fama PR עבור O’Reilly
[email protected]

מקור: O’Reilly
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.