LOGO
LOGO
Business Wire LOGO
Business Wire LOGO
ExaGrid Earns 5-Star Rating in 2024 CRN® Partner Program Guide (Graphic Business Wire)
ExaGrid Earns 5-Star Rating in 2024 CRN® Partner Program Guide (Graphic Business Wire)
הודעה לעיתונות

ExaGrid זוכה בדירוג של 5 כוכבים במדריך CRN® Partner Program Guide לשנת 2024

ExaGrid זוכה בדירוג של 5 כוכבים במדריך CRN® Partner Program Guide לשנת 2024

תוכנית שותפי השיווק של ExaGrid נבחרה בזכות מחויבותה לקידום שותפויות ערוץ חזקות, רווחיות ומצליחות

מרלבורו, מסצ'וסטס, 26 במרץ 2024, (BUSINESS WIRE)-

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום כי זכתה לדירוג היוקרתי של 5 כוכבים במהדורת 2024 של "Partner Program Guide" מחברת CRN®, מותג של The Channel Company. מדריך שנתי זה מספק מידע חיוני לספקי הפתרונות שבוחנים את תוכניות השותפים של ספקי הטכנולוגיה, אשר מציעות ערך גבוה ועולות בקנה אחד עם הצרכים ועם היעדים העסקיים שלהם. כפתרון של אחסון גיבוי, ExaGrid עומדת מאחורי יותר מ-25 יישומים ותוכניות שירות של גיבוי, ומספקת את הביצועים האיכותיים ביותר עבור גיבוי ושחזור, יכולת הרחבה מיטבית, פער האוויר השכבתי היחיד שאינו פונה לרשת עבור התאוששות מהתקפות של תוכנות כופר ובנוסף מניעת כפילויות לצורך הפחתת טביעת הרגל והעלות של האחסון.

ההיקף והעומק של התמיכה וטכנולוגיות המשאבים שמציעים הספקים דרך תוכניות השותפים שלהם מהווים שיקול קריטי עבור ספקי פתרונות ששוקלים לאילו ספקי IT, ספקי שירות ומשווקים לחבור לטובת בנייה של פתרונות טכנולוגיים מובילים. מרכיבי תוכניות כמו תמריצים פיננסיים, סיוע במכירות ובשיווק, הדרכה והסמכה, תמיכה טכנית ועוד יכולים להוות גורמים מבדלים וממלאים תפקיד מרכזי בקידום הצמיחה ארוכת הטווח של השותפים.

דירוג 5 הכוכבים מוענק לחברות אשר יצרו תוכניות שותפים שמיועדות להתעלות על המחויבות הבסיסית לקידום שותפויות ערוץ חזקות, רווחיות ומצליחות.

עבור מדריך תוכניות השותפים לשנת 2024, CRN העריכה ספקים על בסיס דרישות התוכניות ומוצרים כמו הדרכה וחינוך של שותפים וכן תמיכה לפני המכירה ואחריה, תוכניות שיווק ומשאבים שיווקיים, תמיכה טכנית ותקשורת.

ExaGrid מספקת שלל חידושים במסגרת תוכנית ExaGrid Reseller Partner Program, ביניהם:

*אין צורך במלאי
*לא נדרשות אבני דרך או התחייבויות
רישום במבצע למשווקים אשר מספקים ל- ExaGridהזדמנויות להגנה על מתח הרווחים
תוכניות SPIF עבור נציגי מכירות ואדריכלי הפתרונות של המשווקים
בונוסים בגין תיאום פגישות עם לקוחות פוטנציאליים

  • ExaGrid מבצעת מכירות במקביל דרך אנשי המכירות שלה, כולל מהנדסי מערכות טכניות בשטח.
  • ExaGrid אחראית לכל תמיכת הלקוחות והמשווקים זוכים בכל ההזמנות העתידיות עבור מכשירים ועבור חידושי תחזוקה ותמיכה.

"אנחנו גאים שתוכנית המשווקים של ExaGrid זכתה לדירוג של 5 כוכבים במדריך תוכניות השותפים של CRN", אומר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid. "תוכנית המשווקים של ExaGrid היא הייחודית ביותר מסוגה בענף, והיא מיועדת לעלות על הציפיות של שותפינו. אחסון גיבוי הוא שוק עצום שנמצא בצמיחה ואנחנו מצפים לעבודה עם שותפים חדשים במהלך 2024 וגם להמשך ההצלחה של שיתוף הפעולה הקיים עם שותפינו בכל רחבי העולם. המטרה שלנו היא לסייע לשותפינו לספק ללקוחותיהם מוצר שיכול לפתור את הבעיות שעמן הם מתמודדים בהקשר של גיבוי אחסון, והוא גם מוצר שפשוט עובד ומתאפיין בתמיכה מעולה. כשאנחנו עובדים יחד, כולנו מנצחים", הוא מוסיף.

"ההכרה ברשימה זו משקפת את הערך של תוכנית השותפים של הספק שבו אנו מתמקדים, כמו גם את מחויבותו להתפתחות לצד ספקי הפתרונות ולתמיכה בהצלחה של ערוץ ה-IT", אומרת ג'ניפר פולט, סמנכ"לית, עורכת ראשית ותוכן ארה"ב, CRN, ב-The Channel Company. "הכרה זו מעצימה את ספקי הפתרונות ומאפשרת להם לגלות ספקים שמתעדכנים בדרישות המתפתחות של העסק שלהם ושל הלקוחות. מדריך תוכניות השותפים של CRN לשנת 2024 מאפשר לספקי הפתרונות להשיג תובנות עמוקות בנוגע לנקודות החוזקה הייחודיות של כל תוכנית שותפים ושל ספקים אשר מפגינים מחויבות לקהילת השותפים שלהם".

מדריך תוכניות השותפים לשנת 2024 יופיע במהדורת אפריל 2024 של CRN ויהיה זמין גם באינטרנט, בכתובת www.CRN.com/PPG.

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת אחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

ל-ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום-מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר המדינות, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, מדינות סקנדינביה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים אחרים.

בקרו אותנו בכתובת www.exagrid.com, או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בדירוג NPS 81+ שלה!

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

אודות The Channel Company

The Channel Company מאפשרת ביצועים פורצי דרך של ערוץ ה-IT דרך השירותים והפלטפורמות המובילים שלנו בתחומי המדיה, האירועים, ייעוץ המומחים והחינוך וכן השיווק. מעצם היותנו זרז של הערוץ, אנו מתחברים לספקי טכנולוגיה, ספקי פתרונות ומשתמשי קצה ומעצימים אותם. אנו נהנים מגיבוי של כמעט 40 שנים של ניסיון חסר תקדים בערוץ ומסתמכים על הידע המעמיק שלנו בדרכנו לגיבוש פתרונות חדשים עבור האתגרים המתפתחים תמיד בשוק הטכנולוגיה. www.thechannelcompany.com
עקבו אחרי The Channel Company: טוויטר, לינקדאין ופייסבוק.

© 2024 The Channel Company, Inc. CRN הוא סימן מסחרי רשום של The Channel Company, Inc.. כל הזכויות שמורות.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –
https://www.businesswire.com/news/home/53914245/en

אנשי קשר
מרי דומינצ'לי
ExaGrid
[email protected]
קריסטין דה-סילבה
The Channel Company
[email protected]

מקור: ExaGrid Systems, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.