הודעה לעיתונות

הפתרון המלא של VeriSilicon ל-Bluetooth Low Energy IP תואם באופן מוחלט למפרט של LE Audio

הפתרון המלא של VeriSilicon ל-Bluetooth Low Energy IP תואם באופן מוחלט למפרט של LE Audio

מאפשר סטרימינג של אודיו באיכות גבוהה יותר בתוך יישומים שונים בהספק ועלות נמוכים יותר

שנחאי, 28 במרץ 2024, (BUSINESS WIRE)

VeriSilicon (688521.SH) הכריזה היום שפתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) IP המלא שלה השיג אישור תאימות מלאה למפרט LE Audio, כולל אישורים למחסנית פרוטוקול LE Audio ו-Codec Low Complexity Communications ( LC3). פתרון זה חל על טלפונים ניידים, אוזניות Bluetooth לרבות אוזניות True Wireless Stereo (TWS), רמקולים ותרחישים של יישומי שמע נרחבים נוספים. ניתן לגשת ולבדוק את פרטי ההצהרה באתר האינטרנט של Bluetooth SIG’s website על ידי חיפוש מזהה העיצוב המוסמך שלה (QDID: 206187).

LE Audio הוא תקן טכנולוגיית ה-Bluetooth החדש שהוצג על ידי Bluetooth SIG ומבוסס על מפרטי Bluetooth 5.2 ומעלה, מתוך מטרה לספק חווית שמע באיכות גבוהה יותר. פתרון ה-BLE IP המלא של VeriSilicon כולל RF IP, פס-בסיס IP, ערימת פרוטוקול התוכנה, וכבר קיבל בהצלחה את הסמכת Bluetooth 5.3. פתרון זה ממנף את טכנולוגיית ה-BLE, המציעה צריכת חשמל נמוכה יותר, ומשתמשת בטכנולוגיית שידור ערוצים איזוכרוניים להשהיה נמוכה יותר של שידורי אודיו ואיכות אות משופרת יותר. יתרה מזאת, הפתרון תומך גם ביכולות Bluetooth חדשניות של LE Audio כגון Auracast™ שידור אודיו ו-Multi-Stream Audio.

פתרון ה-BLE IP המלא של VeriSilicon משלב את LC3 שפותח לספק עיבוד שמע בזמן אמת, בהספק נמוך וברמת עיוות נמוכה. הפתרון תומך בדייקנות של חישובים שונים, הכוללים עיבוד של 16 סיביות, 32 סיביות בעיבוד נקודה קבועה ועיבוד של 32 סיביות בנקודה צפה, תוך שהוא מתאים לכל פרופילי האודיו של LE Audio, ובכך נותן מענה לתרחישי יישומים מגוונים. הוא עבר אופטימיזציה יסודית של מעבד האותות הדיגיטלי ZSP (DSP) של VeriSilicon ומעבדים מיינסטרים כמו Arm Cortex-M ו-RISC-V, תוך מזעור השימוש בזיכרון ובמשאבי המעבד, וניתן להעביר אותו בקלות ל-MCU ו-DSP אחרים. LC3 של VeriSilicon יכול לקבל רישיון עצמאי לאינטגרציה גמישה. LC3 של VeriSilicon יכול גם לספק ללקוחות פתרון חומרה ותוכנה מלא של LE Audio, לייעל את תהליך הפיתוח עבור מוצרי אודיו בעלי ביצועים גבוהים כאשר הוא משולב בצורה חלקה עם בקר ה-BLE וערימת הפרוטוקולים של VeriSilicon.

"הודות לשנים של עבודה מסורה בטכנולוגיית Bluetooth, פיתחנו עיצובי ייחוס לחומרה ופתרונות תוכנת יישומים המותאמים לדרישות השוק השונות המבוססות על כתובות ה-IP הקנייניות שלנו ופלטפורמות התוכנה המשובצות של IoT. השגת הסמכה מלאה של LE Audio תעודד את הלקוחות שלנו לפתח מוצרי אודיו מהדור הבא בצורה יעילה יותר בצריכת חשמל ועלויות מופחתות, ובכך לזרז השקות של מוצרים", אמר וייזוויי וואנג (Wiseway Wang), סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של חטיבת הסיליקון המותאמת ב-VeriSilicon. "בהמשך, VeriSilicon תחקור תרחישים חדשים של יישומי LE Audio, ותציע ללקוחות פתרונות מקיפים יותר. אנו גם מצפים לראות שהלקוחות שלנו משיקים מוצרי LE Audio חדשניים יותר על ידי מינוף הפתרונות של VeriSilicon, כדי להניע במשותף את התקדמות טכנולוגיית השמע והשוק של Bluetooth".

אודות VeriSilicon

VeriSilicon מחויבת לספק ללקוחות שירותי סיליקון מותאמים אישית מבוססי פלטפורמה, כוללניים, ושירותי רישוי IP של מוליכים למחצה הממנפים את ה-IP של החברה. למידע נוסף, בקרו בכתובת: www.verisilicon.com

אנשי קשר
איש קשר ליצירת קשר עבור התקשורת: [email protected]

מקור: VeriSilicon

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.