הודעה לעיתונות

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024

קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

מרלבורו, מסצ'וסטס, 11 באפריל 2024, (BUSINESS WIRE):

‎ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף שמתאפיין בשמירה בזמן נעילה (Retention Time-Lock) ובמרווח אוויר מדורג שאינו מופנה לרשת, לרבות מחיקות מושהות ושמירת צורה מלאה לצורך התאוששות מתוכנות כופר, הודיעה היום כי היא מועמדת ל-12 קטגוריות במסגרת טקס פרסי האחסון (Storage Awards) ה-21.

ExaGrid נמנית עם המועמדים הסופיים בקטגוריות הבאות:

*חברת האחסון הבלתי משתנה של השנה
*זוכת תעשיית האחסון – מסחרי: ExaGrid – בלינדה פיירון
*זוכה תעשיית האחסון – טכני: ExaGrid – גרהאם וודס
*זוכת תעשיית האחסון – שיווק: ExaGrid – מרי דומיניצ'לי
*חברת האחסון חסינת הסייבר של השנה
*חברת ההגנה על הנתונים של השנה
*ספקית חומרת הגיבוי הארגונית של השנה
*חברת מיטוב האחסון של השנה
*ספקית השנה של אחסון בקנה מידה גדול
*תוכנית שותפי הערוץ של השנה
*מוצר האחסון של השנה
*חברת האחסון של השנה

תהליך ההצבעה לבחירת הזוכה בכל קטגוריה מתנהל כבר כעת ויינעל ב-23 במאי, 2024. הזוכים בפרסים של שנה זו יוכרזו במהלך טקס ה-"The Storries XXI" שייערך בלונדון ב-6 ביוני, 2024.

"אנחנו אסירי תודה ל- Storage Awardsעל ההכרה בפתרון הגיבוי אחסון המדורג שלנו, בתוכנית שותפי השיווק החדשנית שלנו, בתמיכת הלקוחות המובילה בתעשייה שממנה אנו נהנים ובחברי הצוות של ExaGrid", אומר ביל אנדרוז, הנשיא והמנכ"ל של ExaGrid. "אנחנו גאים להיות מועמדים בקטגוריות רבות כל כך ומצפים לטקס פרסי 'The Storries XXI' ביוני".

אודות ExaGrid
ExaGrid מספקת אחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

ל-ExaGrid מהנדסי מערכי מכירות וטרום-מכירה פיזיים במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו , המדינות הנורדיות, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת www.exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בדירוג NPS 81+ שלה!

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של ExaGrid Systems, Inc.. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכושם של בעליהם בהתאמה.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53928531/en

אנשי קשר

מרי דומניצ'לי
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.