הודעה לעיתונות

Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני

Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני

בוסטון, 18 באפריל 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיות לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP) עבור תאגידים, משרדי עורכי דין וממשלות, מכריזה על תוספת לפתרון Foreign Filing שלה, ומשפרת את היכולות של פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX®. Anaqua שינתה את הפרדיגמה להגשת בקשת קניין רוחני במדינות אחרות עבור אנשי מקצוע בתחום, והפכה מערך מכביד של משימות אדמיניסטרטיביות ידניות לפתרון אסטרטגי ואוטומטי שמספק בידול, ומניע קבלת החלטות מהירה כדי לעזור להגן על קניין רוחני באופן גלובלי.

בנוף התחרותי של היום, העוסקים בתחום הקניין הרוחני באופן גלובלי מבינים את החשיבות הקריטית של הגנה על החדשנות וההמצאות שלהם בדרך חוצה גבולות. הפתרון המתקדם של Anaqua, Foreign Filing עם AQX מציע אקו סיסטם מרכזי המתייחס לכל היבט במחזור החיים של הגשת בקשה במדינה אחרת. בפלטפורמת AQX יכולים כעת הלקוחות כעת להשתמש בסביבת עבודה לקבלת החלטות הנתמכת בידי לוחות מחוונים מתחרים, דו"חות מוגדרים לכל הגשה במדינה זרה והצעות מחיר מקוונות כדי לפתח, לבצע, לעקוב ולנהל את ההגשות. אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני יכולים לגשת לרשת של מומחים בתחום השיפוט וספקי תרגום כדי לשפר עוד יותר את תהליכי הגשת הבקשות עם תמחור שקוף ונראות לתוך התהליך.

"עסקים גלובליים מתמודדים עם אתגרים הולכים וגדלים בשמירה על הנכסים האינטלקטואלים שלהם תוך עליית העלות ליצירת חדשנות והתחרות הגוברת", אמר בוב רומיאו, מנכ"ל Anaqua. "ב-Anaqua, לקחנו את הגשת הבקשות במדינות זרות הרבה מעבר לכל ספק מסורתי. הפתרון המשולב במלואו שלנו מניע את היעילות והאפקטיביות של הלקוחות, ומעצים אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני לנווט בביטחון במורכבות של ההגנה העולמית על קניין רוחני. הלקוחות שלנו חולקים את החזון שלנו ונפח ההגשות שלנו מהרבעון הראשון של 2024 כבר עבר את נפח ההגשות שלנו לשנת 2023".

באמצעות Foreign Filing המשופרת של Anaqua, למומחי קניין רוחני יש כעת גישה לפתרון מקצה לקצה שלא רק מייעל את תהליך ההגשה, אלא גם מבטיח שקיפות, יחס עלות-תועלת ושקט נפשי.

למידע נוסף על Foreign Filing של Anaqua, אנא בקרו באתר: www.anaqua.com/services/foreign-patent-filing/.

אודות Anaqua

Anaqua, Inc היא ספקית מובילה של פתרונות ושירותים משולבים של טכנולוגיית ניהול קנין רוחני (IP) עבור תאגידים ומשרדי עורכי דין. פתרונות התוכנה שלה לניהול קניין רוחני פלטפורמת AQX® ו- PATTSY WAVE®מציעים שניהם זרימות עבודה מומלצות עם ניתוחי ביג דאטה ויכולות טכנולוגיות אחרות במטרה ליצור סביבה חכמה המעודכנת באסטרטגיית הקנין הרוחני, מאפשרות לקבל החלטות הקשורות בקניין הרוחני, ומייעלות את הפעולות הנוגעות לקניין רוחני המותאמות לצורך של כל מגזר. כיום, כמעט מחצית מ-100 מגישי הפטנטים והמותגים הגלובליים המובילים בארה"ב, כמו גם מספר גדל והולך של משרדי עורכי דין ברחבי העולם, משתמשים בפתרונות של Anaqua. למעלה ממיליון בכירים בתפקידי קנין רוחני, עורכי דין, עוזרים משפטיים, מנהלים וממציאים בחברות גדולות ובינוניות משתמשים בפלטפורמה לצרכי ניהול הקנין הרוחני שלהם. מרכזה של החברה ממוקם בבוסטון, ולה משרדים ברחבי ארה"ב, אירופה, אסיה ואוסטרליה. למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.anaqua.com או בלינקדאין של החברה.

למידע נוסף:
Amanda Glagolev
Director, Communications
Anaqua
617-375-5808
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל- נוי תקשורת.